ROZPIS KYVADLOVKY!

Kyvadlová doprava bude odchádzať z bus stanice v Liptovskom Mikuláši (nachádza sa hneď vedľa vlakovej stanice), z nástupišta č.13 (smer Tatralandia) v uvedených časoch:

v smere z LM: 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30
v smere do LM: 15:00, 16:00, 17:00, 18:00 a 21:15 (posilnený spoj)

*Cena kyvadlovej dopravy je 0,50€ (jeden smer)

ZĽAVNENÉ VSTUPNÉ

ZŤP a ZŤP-S: vstup zdarma, po preukázaní sa preukazom

Doprovod ZŤP-S má nárok na zľavu 50% po preukázaní sa preukazom

ZĽAVA PRE ČLENOV ZKSM (pri kúpe lístka na mieste)

Členovia ZKSM (Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže) majú zľavu vo výške 1€ na AWAKENING SLOVAKIA 2017 z ceny lístka v prepredaji (cena po zľave 9€). Zľavu však nie je možné uplatniť pri kúpe lístka online, ale iba pri kúpe osobne priamo v Liptov Aréne. Túto zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami.

Členovia ZKSM (Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže) majú zľavu vo výške 2€ na AWAKENING SLOVAKIA 2017 z ceny lístka pri predaji namieste (cena po zľave je 13€). Pri registrácii je potrebné preukázať sa členskou kartou ZKSM. Túto zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami.

VSTUPNÉ PRE DETI

Vstupné pre deti do 6 rokov (vrátane) je ZADARMO! Deti od 7r. - 10r. majú vstup na podujatie za 1€! Tieto lístky sa budú predávať samostane, pri vstupe do haly, a nie je možné ich zakúpiť v predpredaji.

ADRESA HALY

 

Liptov Aréna sa nachádza hneď vedľa zábavného vodného parku Tatralandia. Adresa haly je: Ráztocká 21, 03101 Liptovský Mikuláš

Priamo pri hale sa nachádza aj obrovské parkovisko na ktorom je parkovné zadarmo.

UMIESTNENIE HALY

Zo smeru RUŽOMBEROK (ZA, TN, BB):

 

zo smeru POPRAD (SNV, LE, PO, KE, RV)

KYVADLOVÁ DOPRAVA

 

Pripravujeme pre vás Kyvadlovú dopravu! Nakoľko sa vlaková aj autobusová stanica nachádza cca 5KM od samotnej haly, zabezpečíme pre vás kyvadlovú dopravu pre jednoduchší transport! Táto doprava bude zabezpečená autobusmi, ktoré budú v pravidelných intervaloch (každých 30min) odchádzať z autobusovej stanice v Liptovskom Mikuláši smerom ku hale. Po skončení programu vás zase odvezú späť na vlakovú aj autobusovú stanicu. Tieto autobusy budú riadne označené. A pokúsime sa ich zorganizovať tak, aby ste nemali problém stihnúť spiatočné spoje domov. Bližšie informácie a presné časy odchodov zverejníme na tomto mieste, čoskoro!

AKCIA 10+1

 

ZÍSKAJ 1 LÍSTOK ZADARMO!!!

Stačí, ak využiješ Akciu 10+1, kedy pri kúpe 10 lístkov v jednej objednávke ZÍSKAŠ 1 lístok ZADARMO! Alebo inak, kúp 11 lístkov a zaplatíš len za 10. Tak neváhaj a kupuj! Lístky v tejto akcii kúpiš PRIAMO TU

DETSKÁ SLUŽBA

 

Počas hlavného programu Awakening Slovakia 2017 bude zabezpečený aj detský program, ktorý bude prebiehať paralelne s hlavným programom. Pripravená tak bude detská služba (priamo v hale), kde sa o vaše deti postarajú naši vedúci počas toho ako si vy budete užívať čas uctievania na hlavnom programe!